Апартмани Сити Центер      Охрид


Апартмани Сити Центер
Сместување во близина

Апартмани Сити Центер
Знаменитости во близина

Апартмани Сити Центер опис

0.67 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 698 meters

Апартмани Сити Центер локација на мапа


Апартмани Сити Центер - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Сити Центер капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Греење • Мал фрижидер • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
11:00 - 11:00
одјавување
11:00 - 11:00
деца (дополнителни кревети)
Children's cots/cribs are not available.
Free! One child under 16 years stays free of charge in an extra bed.
The maximum number of extra beds in a room is 1.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Апартмани Сити Центер контакт инфо

адреса
7ми Ноември 38, 6000 Охрид