Хотел Водно   ★★★   Скопје


Хотел Водно
Сместување во близина

Хотел Водно
Знаменитости во близина

Хотел Водно опис

Хотел Водно е модерен и комфорен хотел, уникатен по неговата локација и атмосфера која им пружа гостите шанса да уживаат во природата која го опкружува Скопје, со убава панорамска глетка на градот и големо искуство и задоволство. Хотел Водно се наоѓа на 560 метри надморска височина. Хотел Водно е далеку од градскиот метеж, на само 4,5 км од центарот на Скопје.

3 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: Sredno Vodno надморска височина: 562 meters

Хотел Водно локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Водно.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Водно или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Водно - контактирај онлајн

Хотел Водно капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Собна услуга • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Клима уред • ТВ • Услуги
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски
плаќања
Виза Еуро/Мастеркард

Хотел Водно контакт инфо

адреса
Средно Водно, 1000 Скопје
телефон
+389 (0)2 3177 027
факс
+389 (0)2 3178 866
е-пошта
[email protected]