Куќа Валентин   ★★★   Охрид


Куќа Валентин
Знаменитости во близина

Куќа Валентин опис

1.48 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 713 meters

Куќа Валентин локација на мапа


Куќа Валентин - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Куќа Валентин капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен) • Перална
капацитети на собата
Вентилатор • Греење • Работна маса • ТВ Сателитска
пријавување
14:00 - 00:00
одјавување
10:00 - 13:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 4 years stays free of charge when using existing beds.
Free! One child under 2 years stays free of charge in a child's cot/crib.
The maximum number of children's cots/cribs in a room is 1.
There is no capacity for extra beds in the room.
миленичиња
Миленичињата се дозволени.
јазици
English Македонски

Куќа Валентин контакт инфо

адреса
Питу Гули 96, 6000 Охрид