Матјан апартмани   ★★★★   Охрид


Матјан апартмани
Знаменитости во близина

Матјан апартмани опис

На брегот на Охридското езеро, во центарот на градот, во тивка област се наоѓаат апартманите Матјан, кои нудат апартмани со две соби и балкони со одличен поглед на езерото. На 5 метри од апартманите може да посетите центар за убавина со солариум, масажа и аеробик. Персоналот љубезно ќе Ви даде секаква информација за областа, патувања со брод или тури кои може да се организираат.

0.23 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 695 meters

Матјан апартмани локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Матјан апартмани.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Матјан апартмани или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Матјан апартмани - контактирај онлајн

Матјан апартмани капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен) • Соби за непушачи
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Греење • Клима уред • Комплетна кујна • Мал фрижидер • Работна маса • ТВ • ТВ Кабелска • ТВ Сателитска • Услуги
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Ελληνικά Srpski (Српски) Български Hrvatski
плаќања
Виза Еуро/Мастеркард Американ Експрес Дајнерс

Матјан апартмани контакт инфо

адреса
Кузман Јосифоски Питу 2, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 264 340
веб
www.matjanapartments.com.mk
е-пошта
[email protected]