Бонаца

 • соби 1
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • review score

Општина Охрид, 6000 - Трпејца, s.Trpejca Македонија


за Бонаца

Bonaca is a property located in Trpejca near Saint Nicholas Church. Offering free WiFi, the property also has a private beach area and a garden. The holiday home also includes 5 bathrooms. The holiday home offers a terrace.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка 707 метри Национален парк
опременост Бонаца


Општо
 • Паркинг
 • Миленичиња се дозволени
 • Wi-Fi достапно насекаде
Храна и пијалоци
 • Ресторан
Заеднички делови
 • Градина
 • Тераса
 • Сончева тераса
 • Заедничка кујна
 • Заеднички дневен престој
Разно
 • Соби за непушачи
 • Греење
 • Non-smoking throughout
 • Климатизирано
 • Простор наменет за пушење
Транспорт
 • Превоз до аеродром
 • Превоз до аеродром (дополнително се наплаќа)
Активности
 • Риболов
 • Планинарење
Чистење
 • Перална
 • Дневна собна услуга
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Базен и убавина
 • Приватна плажа
 • на плажа

инфо за гости Бонаца


зборуваме
 • English
 • Serbian
пријавување
13:00 - 23:30
одјавување
- 12:00

Плаќање Бонаца


 • No creditcards accepted, only cash No creditcards accepted, only cash.

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Бонаца


 • Holiday Home
 • 4 спални
 • 5 бањи
Хотелска мапа и што има во близина на Бонаца
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 30 km 00:41
 • KSO Kastoria
  Kastoria 117 km 02:03 SE
 • TIA Tirana Mother Teresa
  Tirana  Mother Teresa 157 km 03:11 WNW
 • KZI Filippos
  Filippos 194 km 03:08 SE
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 223 km 03:13 NNE
 • IOA Ioannina
  Ioannina 264 km 03:33 S
 • PRN Priština
  Priština 279 km 04:11 N
 • TGD Podgorica
  Podgorica 304 km 05:44 NW
 • LRA Larisa
  Larisa 312 km 04:53 SE