Migato Apartments

 • соби 2
 • Плаќање со кредитна картичка
 • review score 10

Општина Гевгелија, 1480 - Гевгелија, 119 7-mi Noemvri Македонија


за Migato Apartments

Featuring free bikes and free WiFi, Migato Apartments provides accommodation in Gevgelija.

This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform Migato Apartments in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.


Плаќање со кредитна картичка 60 метри
опременост Migato Apartments


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Приватен паркинг
 • Wi-Fi достапно насекаде
Активности
 • Тениски игралишта
 • Риболов
 • Планинарење
 • Велосипедизам
Заеднички делови
 • Градина
Разно
 • Соби за непушачи
 • Семејни соби
 • Фустани за невести
 • Звучно изолирани соби
 • Греење
 • Хипоалергични соби достапни
 • Non-smoking throughout
 • Климатизирано
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Рецепциски услуги
 • Тури
Транспорт
 • Изнајмување велосипеди (бесплатно)
 • Обезбеден паркинг

инфо за гости Migato Apartments


зборуваме
 • English
 • Serbian
пријавување
14:00 - 22:00
одјавување
07:00 - 10:00

Плаќање Migato Apartments


 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • No creditcards accepted, only cash No creditcards accepted, only cash.

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Migato Apartments


 • Apartment
 • мин. цена 22 eur
 • макс. цена 30 eur
 • големина 25 м. кв.
 • 1 спална

This apartment has a satellite TV, garden view and soundproofing. • Чај / кафе
 • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Мини кујна
 • Фрижидер
 • Маса
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Patio
 • Купатило
 • Екстра долги кревети (> 2 метри)
 • Греење
 • Соблекувална
 • ТВ (Сателитска)
 • ТВ (Кабловска)
 • Бања или туш
 • Дополнителен тоалет
 • LCD TV
 • приватен влез
 • Звучна изолација
 • Поглед
 • Дрвен под/паркет
 • Ел. котел
 • Гардеробер/Плакар
 • Поглед на градина
 • Хипоалергично
 • Пешкири
 • Лен
 • Трпезариска маса
 • Сепаре
 • Надворешна трпезарија
 • Целиот објект е на приземје
 • Приватен стан во зграда
 • Тоалетна хартија
 • Сигурносни порти за деца
 • Канта за отпад
 • Детски креветчиња
 • Четка за заби
 • Шампон
 • балсам
 • Сапун за тело
 • Hypoallergenic pillow
 • Поглед на внатрешен двор
 • Пристап со клуч

 • Apartment
 • големина 30 м. кв.
 • 1 спална

This apartment features a cable TV, soundproofing and private entrance. • Чај / кафе
 • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Мини кујна
 • Фрижидер
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Patio
 • Купатило
 • Екстра долги кревети (> 2 метри)
 • Греење
 • Соблекувална
 • ТВ (Сателитска)
 • ТВ (Кабловска)
 • Бања или туш
 • Дополнителен тоалет
 • LCD TV
 • приватен влез
 • Звучна изолација
 • Поглед
 • Дрвен под/паркет
 • Ел. котел
 • Гардеробер/Плакар
 • Поглед на градина
 • Хипоалергично
 • Пешкири
 • Лен
 • Трпезариска маса
 • Сепаре
 • Надворешна трпезарија
 • Целиот објект е на приземје
 • Приватен стан во зграда
 • Тоалетна хартија
 • Сигурносни порти за деца
 • Кревет (софа)
 • Канта за отпад
 • Детски креветчиња
 • Четка за заби
 • Шампон
 • балсам
 • Сапун за тело
 • Hypoallergenic pillow
 • Поглед на внатрешен двор
 • Пристап со клуч

Хотелска мапа и што има во близина на Migato Apartments
 • SKG Thessaloniki Macedonia
  Thessaloniki Macedonia 102 km 01:12 SSE
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 134 km 01:23 NW
 • KZI Filippos
  Filippos 178 km 01:54 SSW
 • LRA Larisa
  Larisa 210 km 02:19 S
 • KSO Kastoria
  Kastoria 231 km 02:20 SW
 • PRN Priština
  Priština 244 km 02:55 NW
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 245 km 03:12 W
 • KVA Alexander the Great
  Alexander the Great 255 km 02:38 E
 • VOL Nea Anchialos
  Nea Anchialos 268 km 02:43 S