Modern Central City Apartment

 • препорачан
 • соби 1
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • review score 8

1000 - Скопје, Rajko Zhinzifov 56 Македонија


за Modern Central City Apartment

Modern Central City Apartment in Skopje offers accommodation with free WiFi, 1.7 km from Stone Bridge. Housed in a building dating from 2016, this apartment is 1.4 km from Macedonia Square and 1.7 km from Kale Fortress.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка 251 метри
опременост Modern Central City Apartment


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Wi-Fi достапно насекаде
Разно
 • Соби за непушачи
 • Семејни соби
 • Лифт
 • Non-smoking throughout
 • Климатизирано
Транспорт
 • Превоз до аеродром
 • Превоз до аеродром (дополнително се наплаќа)
 • Обезбеден паркинг
 • Паркинг на улица
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Рецепциски услуги
 • Простор за багаж
 • Рецепција 24ч.
Заеднички делови
 • Соби за игра

инфо за гости Modern Central City Apartment


зборуваме
 • Bulgarian
 • English
 • Croatian
 • Serbian
пријавување
00:00 - 00:00
одјавување
00:00 - 00:00

Плаќање Modern Central City Apartment


 • No creditcards accepted, only cash No creditcards accepted, only cash.

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Modern Central City Apartment


 • Apartment
 • мин. цена 24 eur
 • макс. цена 60 eur
 • големина 55 м. кв.
 • 2 спални
 • 1 бања

This apartment has a tile/marble floor, soundproofing and satellite TV. • Чај / кафе
 • Туш
 • Pay-per-view канали
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Мини кујна
 • Радио
 • Фрижидер
 • Маса
 • Пеглање
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Вентилатор
 • Тоалет
 • Машина за миење алишта
 • Купатило
 • Екстра долги кревети (> 2 метри)
 • Греење
 • Соблекувална
 • Влечки
 • ТВ (Сателитска)
 • Кујна
 • ТВ (Кабловска)
 • Бања или туш
 • Тепих
 • Сигурно за лаптоп
 • LCD TV
 • приватен влез
 • Софа
 • Звучна изолација
 • Под со плочки/мермер
 • Поглед
 • Дрвен под/паркет
 • Сервис за будење
 • Трпезарија
 • Ел. котел
 • Кујнска опрема
 • Комарник
 • Гардеробер/Плакар
 • рерна
 • Рингли
 • Конзола за игри
 • Поглед на градина
 • Хипоалергично
 • Cleaning products
 • Машина за кафе
 • Поглед на град
 • Пешкири
 • Лен
 • Трпезариска маса
 • Целиот објект е на приземје
 • Горните спратови се достапни по скали
 • Entire unit wheelchair accessible
 • Приватен стан во зграда
 • Држач за облека
 • Преклопен кревет
 • Држач за сушење облека
 • Тоалетна хартија
 • Игри/сложувалки
 • Кревет (софа)
 • Тоалет за инвалиди
 • Адаптабилна бања
 • Walk in shower
 • Raised toilet
 • Lowered sink
 • Шише вода
 • Чаши за вино
 • Шампон
 • балсам
 • Сапун за тело
 • Перница без перја
 • Достапно со лифт
 • Поглед на внатрешен двор
 • Поглед на тивка улица
 • Streaming service (пр. Netflix)
 • Шкафови
 • Аларм за чад

Хотелска мапа и што има во близина на Modern Central City Apartment
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 25 km 00:28 ESE
 • PRN Priština
  Priština 96 km 01:36 NNW
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 163 km 02:29 SSW
 • INI Nis
  Nis 209 km 02:31 NNE
 • IVG Berane
  Berane 236 km 04:11 NW
 • SKG Thessaloniki Macedonia
  Thessaloniki Macedonia 253 km 02:52 SE
 • SOF Sofia
  Sofia 265 km 03:34 ENE
 • TIA Tirana Mother Teresa
  Tirana  Mother Teresa 318 km 04:18 WSW
 • KZI Filippos
  Filippos 329 km 03:34 S