Ски колиба Горица Маврово

 • препорачан
 • соби 15
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • review score 8

Општина Маврово и Ростуше, 1256 - Маврово, Mavrovi Anovi, Bela voda bb Македонија


за Ски колиба Горица Маврово

Located in Mavrovo, within 12 km of Zare Lazarevski Ski Resort and 9 km of Crven, Ski Hut Gorica Mavrovo offers free WiFi. 9 km from Plav, the hostel features ski-to-door access and a tennis court.

Please inform Ski Hut Gorica Mavrovo in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка 1318 метри Национален парк
опременост Ски колиба Горица Маврово


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
Храна и пијалоци
 • Бар
 • Скара
 • Ручек за носење
 • Специјални диетални менија (на барање)
 • Намирници со испораки
Активности
 • Тениски игралишта
 • Риболов
 • Скијање
 • Пикадо
 • Планинарење
 • Велосипедизам
 • Јавање
 • Простор за ски опрема
 • Ски школа
 • Измајмување на ски опрема (во објектот)
 • Ски карти
 • Непосредно со ски-лифтови
 • Кану
Заеднички делови
 • Градина
 • Тераса
 • Соби за игра
 • Библиотека
 • Сончева тераса
 • Заедничка кујна
 • Заеднички дневен престој
Разно
 • Соби за непушачи
 • Греење
 • Простор наменет за пушење
 • Само за возрасни
Транспорт
 • Превоз до аеродром
 • Изнајмување на велосипеди (се наплаќа дополнително)
 • Транспортен сервис (дополнително се доплаќа)
 • Превоз до аеродром (дополнително се наплаќа)
 • Паркинг на улица
 • Билети за јавен транспорт
Чистење
 • Перална
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Рецепциски услуги
 • Експресно пријавување/одјавување
 • Менувачница
 • Тури
 • Ticket service
 • Простор за багаж
 • Приватно пријавување/одјавување
Продавници
 • Продавница за сувенири
Бизнис
 • Факс/фотокопир
Забава и семејни услуги
 • Игри/сложувалки
 • Вечерна забава

инфо за гости Ски колиба Горица Маврово


зборуваме
 • German
 • English
пријавување
17:00 - 22:00
одјавување
07:00 - 11:00

Плаќање Ски колиба Горица Маврово


 • No creditcards accepted, only cash No creditcards accepted, only cash.

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Ски колиба Горица Маврово


 • Bed in Dormitory
 • големина 9 м. кв.


 • Греење
 • Дрвен под/паркет
 • Сушара
 • Поглед на градина
 • Тоалетна хартија
 • Канта за отпад
 • Шампон
 • Штекер во близина на кревет
 • Free toiletries
 • Камин
 • Пешкири/чаршафи (дополнително бесплатно)
 • Лен
 • Држач за сушење облека

 • Bed in Dormitory
 • мин. цена 10 eur
 • макс. цена 32 eur
 • големина 15 м. кв.


 • Балкон
 • Греење
 • Дрвен под/паркет
 • Сушара
 • Поглед на езеро
 • Поглед на планина
 • Поглед на знаменитост
 • Тоалетна хартија
 • Канта за отпад
 • Шампон
 • Штекер во близина на кревет
 • Free toiletries
 • Камин
 • Пешкири/чаршафи (дополнително бесплатно)
 • Поглед на градина
 • Лен
 • Држач за сушење облека

 • Tent
 • големина 9 м. кв.


 • Греење
 • Канта за отпад
 • Шампон
 • Free toiletries
 • Камин
 • Пешкири/чаршафи (дополнително бесплатно)
 • Сушара
 • Лен
 • Држач за сушење облека
 • Штекер во близина на кревет

 • Quadruple
 • големина 12 м. кв.


 • Балкон
 • Греење
 • Дрвен под/паркет
 • Сушара
 • Поглед на езеро
 • Поглед на планина
 • Поглед на знаменитост
 • Тоалетна хартија
 • Канта за отпад
 • Шампон
 • Штекер во близина на кревет
 • Free toiletries
 • Камин
 • Пешкири/чаршафи (дополнително бесплатно)
 • Поглед на градина
 • Лен
 • Држач за сушење облека

Хотелска мапа и што има во близина на Ски колиба Горица Маврово
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 96 km 01:34 S
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 120 km 01:30 ENE
 • PRN Priština
  Priština 176 km 02:28 NNE
 • TIA Tirana Mother Teresa
  Tirana  Mother Teresa 237 km 04:13 WSW
 • KZI Filippos
  Filippos 237 km 03:31 SSE
 • KSO Kastoria
  Kastoria 238 km 03:51 SSE
 • TGD Podgorica
  Podgorica 288 km 05:58 WNW
 • INI Nis
  Nis 304 km 03:32 NNE
 • IVG Berane
  Berane 315 km 05:03 NNW