Sneze's apartment

 • соби 1
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • review score

Општина Охрид, 6000 - Охрид, Jane Sandanski 98 Македонија


за Sneze's apartment

Sneze's apartment is situated in Ohrid. The property has mountain views. This air-conditioned apartment comes with a fully equipped kitchen, a dining area and a flat-screen TV. Port Ohrid is 2.4 km from the apartment.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка 705 метри
опременост Sneze's apartment


Општо
 • Паркинг
 • Миленичиња се дозволени
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Wi-Fi достапно насекаде
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Разно
 • Лифт
 • Климатизирано
Чистење
 • Дневна собна услуга

инфо за гости Sneze's apartment


зборуваме
 • Bulgarian
 • English
 • Croatian
 • Macedonian
 • Russian
 • Serbian
пријавување
12:00 - 13:00
одјавување
- 10:00

Плаќање Sneze's apartment


 • No creditcards accepted, only cash No creditcards accepted, only cash.

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Sneze's apartment


 • Apartment
 • мин. цена 50 eur
 • макс. цена 50 eur
 • големина 46 м. кв.
 • 1 спална

This apartment has a kitchenware, dining area and seating area. • ТВ
 • Клима уред
 • Пегла
 • Балкон
 • Дневен престој
 • Купатило
 • Греење
 • Кујна
 • Бања или туш
 • Тепих
 • LCD TV
 • Дрвен под/паркет
 • Трпезарија
 • Кујнска опрема
 • Гардеробер/Плакар
 • рерна
 • Рингли
 • Тостер
 • Поглед на планина
 • Cleaning products
 • Тераса
 • Пешкири
 • Трпезариска маса
 • Горните спратови се достапни со лифт
 • Entire unit wheelchair accessible
 • Приватен стан во зграда
 • Држач за облека
 • Преклопен кревет
 • Тоалетна хартија
 • Канта за отпад

Хотелска мапа и што има во близина на Sneze's apartment
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 11 km 00:15 NW
 • KSO Kastoria
  Kastoria 137 km 02:27 SSE
 • TIA Tirana Mother Teresa
  Tirana  Mother Teresa 147 km 02:50 WNW
 • KZI Filippos
  Filippos 186 km 02:49 SE
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 204 km 02:48 NE
 • PRN Priština
  Priština 260 km 03:46 N
 • TGD Podgorica
  Podgorica 294 km 05:23 NW
 • LRA Larisa
  Larisa 304 km 04:35 SE
 • IOA Ioannina
  Ioannina 314 km 04:07 S