Супер Куп Студио апартман

 • соби 1
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • Плаќање со кредитна картичка
 • review score

1000 - Скопје, 50 Kole Nedelkovski Македонија


за Супер Куп Студио апартман

Situated in Skopje, 900 metres from Stone Bridge and an 8-minute walk from Luna Park Skopje, Super Cup Studio Apartment offers air conditioning. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a balcony.

A damage deposit of EUR 400 is required when you book. This will be collected by bank transfer. You should be reimbursed on check-out. Your deposit will be refunded in full via bank transfer, subject to an inspection of the property.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка Плаќање со кредитна картичка 249 метри
опременост Супер Куп Студио апартман


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Приватен паркинг
 • Wi-Fi достапно насекаде
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Разно
 • Non-smoking throughout

инфо за гости Супер Куп Студио апартман


зборуваме
 • English
пријавување
07:00 - 15:00
одјавување
- 10:00

Плаќање Супер Куп Студио апартман


 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Discover

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Diners Club

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Maestro

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • JCB

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Супер Куп Студио апартман


 • Apartment
 • мин. цена 30 eur
 • макс. цена 100 eur
 • големина 50 м. кв.
 • 1 спална

This apartment has a toaster, dishwasher and kitchen. • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Балкон
 • Бањарка
 • Фрижидер
 • Вентилатор
 • Машина за миење садови
 • Машина за миење алишта
 • Греење
 • Кујна
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Дрвен под/паркет
 • Аларм
 • Трпезарија
 • Ел. котел
 • Гардеробер/Плакар
 • рерна
 • Тостер
 • Машина за кафе
 • Пешкири
 • Лен
 • Трпезариска маса
 • Трпезариско детско столче
 • Горните спратови се достапни со лифт
 • Приватен стан во зграда
 • Држач за сушење облека

Хотелска мапа и што има во близина на Супер Куп Студио апартман
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 25 km 00:27 ESE
 • PRN Priština
  Priština 95 km 01:31 NNW
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 163 km 02:30 SSW
 • INI Nis
  Nis 209 km 02:30 NNE
 • IVG Berane
  Berane 235 km 04:07 NW
 • SKG Thessaloniki Macedonia
  Thessaloniki Macedonia 252 km 02:51 SE
 • SOF Sofia
  Sofia 265 km 03:34 ENE
 • TIA Tirana Mother Teresa
  Tirana  Mother Teresa 316 km 04:12 WSW
 • KZI Filippos
  Filippos 329 km 03:33 S