Апартмани Бела Виста   ★★★   Охрид


Апартмани Бела Виста
Знаменитости во близина

Апартмани Бела Виста опис

3.7 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Sveti Stefan надморска височина: 715 meters

Апартмани Бела Виста локација на мапа


Апартмани Бела Виста - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Бела Виста капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Греење • Клима уред • Мал фрижидер • Место за готвење • Музика/Радио • ТВ Кабелска
пријавување
14:00 - 20:00
одјавување
11:00 - 11:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 12 years stays free of charge when using existing beds.
The maximum number of extra beds/children's cots permitted in a room is 0.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Апартмани Бела Виста контакт инфо

адреса
Св. Стефан бб, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk