Апартмани Голден сансет   ★★★   Охрид


Апартмани Голден сансет
Сместување во близина

Апартмани Голден сансет
Знаменитости во близина

Апартмани Голден сансет опис

5.55 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 713 meters

Апартмани Голден сансет локација на мапа


Апартмани Голден сансет - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Голден сансет капацитети

капацитети
Градина • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Клима уред • Место за готвење • Работна маса • ТВ Кабелска
пријавување
13:00 - 13:00
одјавување
11:00 - 11:00
деца (дополнителни кревети)
Children's cots/cribs are not available.
There is no capacity for extra beds in the room.
There is no capacity for cots in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Апартмани Голден сансет контакт инфо

адреса
Долно Коњско, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)75 404 521
факс
+389 (0)46 277 320
веб
www.goldensunset.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk