Вила Драма   ★★   Охрид


Вила Драма
Знаменитости во близина

Вила Драма опис

3.96 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Sveti Stefan надморска височина: 694 meters

Вила Драма локација на мапа


Вила Драма - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Драма капацитети

капацитети
Аперитив/Снек бар • Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Клима уред • Мал фрижидер • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Драма контакт инфо

адреса
Св. Стефан бб, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk