Хотел Брамс   ★★★★   Скопје


Хотел Брамс
Сместување во близина

Хотел Брамс
Знаменитости во близина

Хотел Брамс опис

Хотел Брамс се наоѓа на 10 мин. возење од центарот на Скопје. Внатрешноста на хотелот е луксузно опремена со кожна гарнитура и дрво и е целосно климатизиран. Појадок е првото нешто што Ве чека наутро. Има и аперитиф бар кој е отворен 24 часа на ден, со сите видови на пијалоци.

5.38 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: Porta Vlae надморска височина: 266 meters

Хотел Брамс локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Брамс.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Брамс или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Брамс - контактирај онлајн

Хотел Брамс капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Ресторан • Соби за непушачи
капацитети на собата
Бања или туш • Клима уред • ТВ • ТВ Кабелска • Телефон
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Брамс контакт инфо

адреса
Партизански Одреди 153, 1000 Скопје
телефон
+389 (0)2 2044 159
факс
+389 (0)2 2044 159
веб
www.hotelbrams.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk