Каса Сити Апартмани   ★★★   Скопје


Каса Сити Апартмани
Сместување во близина

Каса Сити Апартмани
Знаменитости во близина

Каса Сити Апартмани опис

1.92 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 256 meters

Каса Сити Апартмани локација на мапа


Каса Сити Апартмани - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Каса Сити Апартмани капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен) • Тераса
капацитети на собата
пријавување
12:00 - 21:00
одјавување
09:00 - 11:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One children under 3 years stay free of charge when using existing beds.
Free! One older children or adults stay free of charge for extra beds.
The maximum number of extra beds in a room is 1.
There is no capacity for cots in the room.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Каса Сити Апартмани контакт инфо

адреса
Иво Лола Рибар 70б 13, 1000 Скопје
macedonian-hotels.mk