ТЦЦ Гранд Плаза Хотел   ★★★★★   Скопје


ТЦЦ Гранд Плаза Хотел
Сместување во близина

ТЦЦ Гранд Плаза Хотел
Знаменитости во близина

ТЦЦ Гранд Плаза Хотел опис

2.39 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: Taftalidze надморска височина: 253 meters

ТЦЦ Гранд Плаза Хотел локација на мапа


ТЦЦ Гранд Плаза Хотел - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

ТЦЦ Гранд Плаза Хотел капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Масажа • Паркинг (надворешен сопствен) • Паркинг (надворешен) • Перална • Ресторан • Собна услуга • Фитнес центар
капацитети на собата
Бања или туш • Греење • Клима уред • Мини бар • Сервис за будење/аларм • Сеф • ТВ Кабелска • Фен
пријавување
12:00 - 12:00
одјавување
12:00 - 12:00
деца (дополнителни кревети)
Children's cots/cribs are not available.
There is no capacity for extra beds in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски
плаќања
Американ Експрес Дајнерс Маестро Еуро/Мастеркард Виза

ТЦЦ Гранд Плаза Хотел контакт инфо

адреса
Бул. Октомвриска Револуција 2/2, 1000 Скопје
macedonian-hotels.mk