Вила Идила   ★★   Охрид


Вила Идила
Знаменитости во близина

Вила Идила опис

Сместена во мирна и тивка околина,во населбата Коњско, на само 5.5 км од центарот на градот, Вила ИДИЛА Ви овозможува да се одморите и да се чувствувате мирно и пријатно. Мирна атмосфера надвор од градската врева. Беспрекорната услуга, љубезноста и гастрономските специјалитети понудени од наша страна ќе Ви овозможат пријатен престој и незборавни моменти.

5.57 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Konjsko надморска височина: 747 meters

Вила Идила локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Вила Идила.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Вила Идила или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Вила Идила - контактирај онлајн

Вила Идила капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Место за готвење • ТВ
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Идила контакт инфо

адреса
Населба Коњско, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 277 999
факс
+389 (0)71 298 297
веб
www.vilaidila.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk