Апартмани Нела   ★★★★   Охрид


Апартмани Нела
Знаменитости во близина

Апартмани Нела опис

На само 150 м. од центарот на Охрид и Охридското езеро, Апартманите Нела нудат модерни, климатизирани апартмани. Секој апартман има одделна спална, дневна и тераса. Приватните тоалети се опремени со фенови. На кратка прошетка од Апартманите Нела се наоѓаат бројни ресторани кои служат Македонска традиционална кујна како и риба и пици. Охридскиот аеродром е на 13 км од апартманите.

0.22 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 695 meters

Апартмани Нела локација на мапа


Апартмани Нела - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Нела капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен)
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Комплетна кујна • Мал фрижидер • Мини бар • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Апартмани Нела контакт инфо

адреса
Партизанска 1, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk