Апартмани Старс   ★★   Охрид


Апартмани Старс
Сместување во близина

Апартмани Старс
Знаменитости во близина

Апартмани Старс опис

0.22 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 714 meters

Апартмани Старс локација на мапа


Апартмани Старс - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Старс капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Тераса
капацитети на собата
Греење • Мал фрижидер • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
12:00 - 00:00
одјавување
06:00 - 11:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 3 years stays free of charge when using existing beds.
There is no capacity for extra beds in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Апартмани Старс контакт инфо

адреса
Климентов Универзитет 32, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk