Вила Гинек   ★★★★   Охрид


Вила Гинек
Знаменитости во близина

Вила Гинек опис

Во срцето на Охрид, на главниот плоштад, во објект со уникатна архитектура се наоѓа Вила Гинек. Вила Гинек е прекрасно место каде може да поминете скапоцените моменти од Вашиот одмор или бизнис патување. Локацијата на вилата им нуди на посетителите прекрасен поглед на езерото, плоштадот и чаршијата си многу барови и ресторани.

0.1 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 700 meters

Вила Гинек локација на мапа


Вила Гинек - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Гинек капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Клима уред • Мини бар • ТВ • ТВ Кабелска • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Гинек контакт инфо

адреса
Петар Чауле 19, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 252 860
веб
www.villaginek.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk