Вила Месокастро   ★★★   Охрид


Вила Месокастро
Сместување во близина

Вила Месокастро
Знаменитости во близина

Вила Месокастро опис

Вила Месокастро се наоѓа во стариот дел на Охрид, во близина на градскиот плоштад. Во околината на вилата има многу археолошки наоѓалишта. Нашата ексклузивност е погледот од терасата. Секоја соба е опремена со бања, кабловска ТВ, тераса... Во подрумот имаме прекрасна градина, каде што можете да поминете дел од времето. Во градината нудиме кујна за гостите. Вилата има 14 соби: 2 еднокреветни, 9 двокреветни и 3 трокреветни.

0.2 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 727 meters

Вила Месокастро локација на мапа


Вила Месокастро - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Месокастро капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Работна маса • ТВ Кабелска
пријавување
12:00 - 22:00
одјавување
08:00 - 11:30
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 3 years stays free of charge when using existing beds.
There is no capacity for extra beds/cots in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Вила Месокастро контакт инфо

адреса
Нада Филева 9, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 254 853
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk