Сани Лејк Хостел   ★★   Охрид


Сани Лејк Хостел
Сместување во близина

Сани Лејк Хостел
Знаменитости во близина

Сани Лејк Хостел опис

Сани Лејк хостелот е најпријателски, најкул, најбрз, најзелен, навкусен и најдобриот (и единствен) хостел во стариот град на Охрид. Добредојдовте во Сани Лејк Хостел! Се наоѓаме во стариот дел на Охрид, во близина на многу знаменитости, старата чаршија и многу кафе-барови.

0.22 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 727 meters

Сани Лејк Хостел локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Сани Лејк Хостел.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Сани Лејк Хостел или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Сани Лејк Хостел - контактирај онлајн

Сани Лејк Хостел капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Сефови
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • Комплетна кујна • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Сани Лејк Хостел контакт инфо

адреса
11 Октомври 15, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)75 629 571
веб
www.sunnylakehostel.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk