Хотел Бимбо   ★★   Скопје


Хотел Бимбо
Сместување во близина

Хотел Бимбо
Знаменитости во близина

Хотел Бимбо опис

1.35 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 254 meters

Хотел Бимбо локација на мапа


Хотел Бимбо - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Бимбо капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Аперитив/Снек бар • Бар • Градина • Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Сефови • Соби за непушачи • Собна услуга • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Бањарка • Работна маса • Сервис за будење/аларм • ТВ Кабелска • Телефон
пријавување
12:00 - 12:00
одјавување
11:00 - 11:00
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски
плаќања
Еуро/Мастеркард Виза

Хотел Бимбо контакт инфо

адреса
29 Ноември 63, 1000 Скопје
телефон
+389 (0)2 3214 517
факс
+389 (0)2 3217 663
веб
www.hotelbimbo.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk