Урбан Хостел и апартмани   ★★   Скопје


Урбан Хостел и апартмани
Сместување во близина

Урбан Хостел и апартмани
Знаменитости во близина

Урбан Хостел и апартмани опис

1.57 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 252 meters

Урбан Хостел и апартмани локација на мапа


Урбан Хостел и апартмани - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Урбан Хостел и апартмани капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Клима уред • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Сефови • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Фен • Купатило за сите • ТВ Кабелска • Безжичен интернет
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Урбан Хостел и апартмани контакт инфо

адреса
Мајка Тереза 22, 1000 Скопје
телефон
+389 (0)2 6142 785
веб
www.urbanhostel.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk