Хотел Глам   ★★★★   Скопје


Хотел Глам
Сместување во близина

Хотел Глам
Знаменитости во близина

Хотел Глам опис

Хотел Глам е отворен во 2001, и се наоѓа во тивка област, блиску до градскиот трговски центар, Владата и културните институции, амбасади и продавници. Хотел Глам располага со сефови, перење, гаражен паркинг, организирани прошетки итн. Со тивкиот и релаксирачки амбиент и одличната услуга, Хотел Глам нуди пријатен престој.

1.28 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 252 meters

Хотел Глам локација на мапа


Хотел Глам - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Глам капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Интернет (жичен) • Паркинг (сопствена гаража) • Перална • Собна услуга
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Мини бар • ТВ • ТВ Кабелска • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Deutsch Italiano Srpski (Српски) Български Hrvatski Español

Хотел Глам контакт инфо

адреса
Иван Милутиновиќ 14, 1000 Скопје
macedonian-hotels.mk