Хотел Аристократ Палас   ★★★   Скопје


Хотел Аристократ Палас
Сместување во близина

Хотел Аристократ Палас
Знаменитости во близина

Хотел Аристократ Палас опис

Хотелот Аристократ Палас им нуди на гостите одличен избор на сместување со добра селекција на апартмани и еднокреветни, двокреветни и трокреветни соби. Почувствувајте го пријатниот амбиент во ресторанот и уживајте во вкусните јадења низ широкиот избор на националните и интернационалните пијалоците вклучувајки ги Македонските вина. Аперитиф барот им нуди на гостите можност да уживаат во приватноста на опкружувачката средина додека си дотураат пијалок.

1.73 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 262 meters

Хотел Аристократ Палас локација на мапа


Хотел Аристократ Палас - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Аристократ Палас капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Перална • Ресторан • Соби за непушачи • ТВ салон • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • ТВ • Телефон • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Deutsch Srpski (Српски) Български Hrvatski
плаќања
Виза Еуро/Мастеркард Американ Експрес Дајнерс

Хотел Аристократ Палас контакт инфо

адреса
Елисие Поповски Марко 59, 1000 Скопје
macedonian-hotels.mk