Апартмани Марјан   ★★   Охрид


Апартмани Марјан
Сместување во близина

Апартмани Марјан
Знаменитости во близина

Апартмани Марјан опис

0.46 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 693 meters

Апартмани Марјан локација на мапа


Апартмани Марјан - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Марјан капацитети

капацитети
Градина • Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Мал фрижидер • Место за готвење • ТВ Кабелска
пријавување
13:00 - 21:00
одјавување
08:00 - 11:00
деца (дополнителни кревети)
Free! All children under 3 years stay free of charge when using existing beds.
There is no capacity for extra beds/cots in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Апартмани Марјан контакт инфо

адреса
Кеј Маршал Тито 36а, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)70 331 574
macedonian-hotels.mk