Апартмани Жика   ★★★★   Охрид


Апартмани Жика
Сместување во близина

Апартмани Жика
Знаменитости во близина

Апартмани Жика опис

Апартманите Жика се наоѓаат на 300 метри од градскиот плоштад, на брегот на Охридското Езеро. Се наоѓаат во убава околина, во чија близина има други апартмани, ресторани, маркети и хотели. Апартманите се луксузни, опремени со клима, кујна, бања и кабловска ТВ. Во близина има: паркинг пред апартманите, ресторани и кафе-барови.

0.75 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 693 meters

Апартмани Жика локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Апартмани Жика.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Апартмани Жика или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Апартмани Жика - контактирај онлајн

Апартмани Жика капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Бања или туш • Клима уред • Комплетна кујна • ТВ Кабелска
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Апартмани Жика контакт инфо

адреса
Маршал Тито 59, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 268 812
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk