Апартмани Аргироски      Охрид


Апартмани Аргироски
Сместување во близина

Апартмани Аргироски
Знаменитости во близина

Апартмани Аргироски опис

На најубавата креација на природата-Охридската ривиера во самиот центар на градот во мала, тивка, атрактивна уличка во нова куќа се наоѓаат луксузните апартмани Аргироски и нашата понуда за Вашиот одмор. Нашите врати се ширум отворени за сите што се желни за мир, пријатни релаксирачки моменти и човечка срдечност- доволен предизвик за секого.

0.46 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 693 meters

Апартмани Аргироски локација на мапа


Апартмани Аргироски - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Аргироски капацитети

капацитети
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Место за готвење • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Апартмани Аргироски контакт инфо

адреса
Кеј Маршал Тито 26, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 262 844
веб
www.argiroski.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk