Вила Лава   ★★★   Охрид


Вила Лава
Сместување во близина

Вила Лава
Знаменитости во близина

Вила Лава опис

Наоѓајки се на кејот во Охрид, Вила Лава нуди соби со балкони со поглед на Охридското езеро. Црквата Св. Софија е на само 15 мин. оддалеченост пешки. Бесплатен приватен паркинг е обезбеден во Вила Лава. Гостите можат да изнајмат велосипеди.

0.65 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 693 meters

Вила Лава локација на мапа


Вила Лава - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Лава капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Клима уред • Мал фрижидер • ТВ Кабелска • Фен
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Лава контакт инфо

адреса
Кеј Маршал Тито 53, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)70 736 906
macedonian-hotels.mk