Пансион Бјанко - Ања

 • препорачан
 • соби 20
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • Плаќање со кредитна картичка
 • review score 8

1000 - Скопје, Naroden Front bb Македонија


за Пансион Бјанко - Ања

Нудејки бесплатен паркинг, се наоѓа на 750м. од главниот плоштад во Скопје, Пансионот Бјанко нуди климатизирани соби со бесплатен Wi-Fi интернет и ЛЦД ТВ.
Сите соби се светли со дрвен под. Приватно купатило е опремено со туш кабина и фен.
Неколку трговски центри има во близина од 500м. од Пансионот Бјанко. Рецепцијата наплаќа за превоз до аеродромот, кој е достапен на Ваше барање.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка Плаќање со кредитна картичка 254 метри
опременост Пансион Бјанко - Ања


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Приватен паркинг
 • Wi-Fi достапно насекаде
Рецепциски услуги
 • Рецепција 24ч.
Заеднички делови
 • Тераса
Разно
 • Соби за непушачи
 • Семејни соби
 • Климатизирано
Транспорт
 • Превоз до аеродром
 • Изнајмување на кола
 • Транспортен сервис (дополнително се доплаќа)
 • Превоз до аеродром (дополнително се наплаќа)
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Храна и пијалоци
 • Вендинг машина (пијалоци)
 • Вендинг машина (ужини)

инфо за гости Пансион Бјанко - Ања


зборуваме
 • English
 • Croatian
 • Macedonian
 • Serbian
 • Turkish
пријавување
14:00 - 00:00
одјавување
08:00 - 11:00

Плаќање Пансион Бјанко - Ања


 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Пансион Бјанко - Ања


 • Double
 • големина 14 м. кв.

Air-conditioned room with a flat-screen TV and a private bathroom. • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Тоалет
 • Купатило
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Тоалетна хартија
 • Шампон

 • Twin
 • мин. цена 14 eur
 • макс. цена 30 eur
 • големина 14 м. кв.

Air-conditioned room with a flat-screen TV and a private bathroom. • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Тоалет
 • Купатило
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Тоалетна хартија
 • Шампон

 • Triple
 • мин. цена 22 eur
 • макс. цена 28 eur
 • големина 17 м. кв.

Air-conditioned room with a private bathroom and a flat-screen TV with cable channels. • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Тоалет
 • Купатило
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Тоалетна хартија
 • Шампон

 • Quadruple
 • големина 17 м. кв.

Air-conditioned room with a private bathroom and a flat-screen TV with cable channels. • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Тоалет
 • Купатило
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Тоалетна хартија
 • Шампон

Хотелска мапа и што има во близина на Пансион Бјанко - Ања
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 26 km 00:29 ESE
 • PRN Priština
  Priština 96 km 01:34 NNW
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 163 km 02:28 SSW
 • INI Nis
  Nis 210 km 02:32 NNE
 • IVG Berane
  Berane 235 km 04:10 NW
 • SKG Thessaloniki Macedonia
  Thessaloniki Macedonia 253 km 02:53 SE
 • SOF Sofia
  Sofia 266 km 03:36 ENE
 • TIA Tirana Mother Teresa
  Tirana  Mother Teresa 316 km 04:15 WSW
 • KZI Filippos
  Filippos 330 km 03:36 S