Апартмани Гајтан   ★★★★   Охрид


Апартмани Гајтан
Сместување во близина

Апартмани Гајтан
Знаменитости во близина

Апартмани Гајтан опис

Луксузните апартмани Гајтан се наоѓаат во центарот на Охрид, 1,5 км од Охридското езеро. Сите апартмани имаат балкон со планински поглед и целосно опремена кујна. Неколку ресторани, продавници и Охридската главна болница се наоѓаат во близина на апартманите Гајтан.

1.14 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 704 meters

Апартмани Гајтан локација на мапа


Апартмани Гајтан - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Гајтан капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Перална • Соби за непушачи • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Греење • Комплетна кујна • Сервис за будење/аларм • ТВ • ТВ Кабелска • Телефон • Услуги • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Апартмани Гајтан контакт инфо

адреса
Јане Сандански 177, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)71 523 555
факс
+389 (0)46 262 535
веб
www.gajtan-apartments.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk