Битрак гостинска куќа   ★★   Охрид


Битрак гостинска куќа
Сместување во близина

Битрак гостинска куќа
Знаменитости во близина

Битрак гостинска куќа опис

Гостинската Куќа Битрак се наоѓа во мирна околина, на 5 мин. пешачење од главната улица и 10 мин. од езерскиот брег. Нашиот има нуди 2 студија и 2 апартмани. Студијата и апартманите се чисти, нови и одличен избор за Вашиот одмор.

0.91 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 702 meters

Битрак гостинска куќа локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Битрак гостинска куќа.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Битрак гостинска куќа или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Битрак гостинска куќа - контактирај онлајн

Битрак гостинска куќа капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Сефови • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • Комплетна кујна • Мал фрижидер • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Битрак гостинска куќа контакт инфо

адреса
Бекир Али Риза 8, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)70 567 859
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk