БиС апартмани   ★★   Охрид


БиС апартмани
Сместување во близина

БиС апартмани
Знаменитости во близина

БиС апартмани опис

Се наоѓаме близу до езерото (150 м.), и само 5 минути пешки од центарот. Нудиме уникатни апартмани, кои Ви нудат погодност, простор и приватност - за слободни или бизнис патници, кои сакаат да престојуваат во Балканскиот Ерусалим - Охрид. За секој апартман им посебна маса со столици под чадор во градината.

0.83 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 696 meters

БиС апартмани локација на мапа


БиС апартмани - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

БиС апартмани капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Перална • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Клима уред • Место за готвење • Мини бар • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

БиС апартмани контакт инфо

адреса
Славеј Планина 42, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)71 231 287
веб
bs-apartments.webs.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk