Вила Лила   ★★   Охрид


Вила Лила
Знаменитости во близина

Вила Лила опис

Вила Лила се наоѓа во тивок и мирен дел на Охрид, градот под заштита на УНЕСКО. Има бесплатен Wi-Fi и паркинг, и нуди соби со кабловска ТВ и балкон. Во близина има продавница. На 250 м. се наоѓа ресторан, кој служи интернатионални јадења. Спортскиот центар и Билјанините Извори се на оддалеченост од 300м. Охридското езеро е на 1км, додека Стариот град е на 700м. оддалеченост.

1.04 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 704 meters

Вила Лила локација на мапа


Вила Лила - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Лила капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Мал фрижидер • Место за готвење • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Лила контакт инфо

адреса
Марко Несторовски 88, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk