Куќа Валентин   ★★★   Охрид


Куќа Валентин
Знаменитости во близина

Куќа Валентин опис

1.48 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 713 meters

Куќа Валентин локација на мапа


Куќа Валентин - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Куќа Валентин капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен) • Перална
капацитети на собата
Вентилатор • Греење • Работна маса • ТВ Сателитска
пријавување
14:00 - 00:00
одјавување
10:00 - 13:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 4 years stays free of charge when using existing beds.
Free! One child under 2 years stays free of charge in a child's cot/crib.
The maximum number of children's cots/cribs in a room is 1.
There is no capacity for extra beds in the room.
миленичиња
Миленичињата се дозволени.
јазици
English Македонски

Куќа Валентин контакт инфо

адреса
Питу Гули 96, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk