Апартмани Гугоски   ★★   Охрид


Апартмани Гугоски
Сместување во близина

Апартмани Гугоски
Знаменитости во близина

Апартмани Гугоски опис

Ако Ви треба место за престој во Охрид, ако Ви треба приватно сместување, добредојдени сте... Апартманите Гугоски, се како дома... Добредојдовте во Охрид, градот на УНЕСКО.

0.89 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 698 meters

Апартмани Гугоски локација на мапа


Апартмани Гугоски - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Гугоски капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Бања или туш • Клима уред • Место за готвење • ТВ Кабелска
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Апартмани Гугоски контакт инфо

адреса
Јане Сандански 44, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)70 720 801
веб
www.gugoski.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk