Билјана апартман      Охрид


Билјана апартман
Сместување во близина

Билјана апартман
Знаменитости во близина

Билјана апартман опис

Изнајмувам луксузен апартман во Охрид со две спални соби, дневна соба, кујна, клима, кабловска ТВ, тоалет, три тераси, двор, паркинг и интернет приклучок.

1.2 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 701 meters

Билјана апартман локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Билјана апартман.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Билјана апартман или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Билјана апартман - контактирај онлајн

Билјана апартман капацитети

капацитети
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Греење • Клима уред • Комплетна кујна • Купатило за сите • Мал фрижидер • Место за готвење • Музика/Радио • Работна маса • ТВ • ТВ Кабелска • Туш • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Билјана апартман контакт инфо

адреса
Мирче Ацев 27, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)71 206 500
веб
ohridapartman.beep.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk