Вила Милка   ★★★★   Охрид


Вила Милка
Знаменитости во близина

Вила Милка опис

Вила Милка се наоѓа во градот на кристално-синото езеро. Сместено на 5 минути одење пеш од центарот на градот, Вила Милка Ви овозможува да се одморите и да се почувствувате мирно и задоволно. Вила Милка ги комбинира предностите на еден модерен град и место со богато историско минато и големо културно наследство.

0.86 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 701 meters

Вила Милка локација на мапа


Вила Милка - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Милка капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Аперитив/Снек бар • Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Перална
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Работна маса • ТВ • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Deutsch Français Italiano Русский Srpski (Српски)
плаќања
Виза Еуро/Мастеркард Американ Експрес Дајнерс

Вила Милка контакт инфо

адреса
Богомилска 85а, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 252 055
факс
+389 (0)46 252 055
веб
www.villamilka.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk