Хотел Коцарев   ★★★   Охрид


Хотел Коцарев
Сместување во близина

Хотел Коцарев
Знаменитости во близина

Хотел Коцарев опис

Хотел Коцарев е идеално место за оние кои се во потрага во мирен престој и кои сакаат да уживаат. Хотелот се наоѓа во близина на црквата Св. Еразмо, на само 4 км оддалеченост од центарот на градот и 200м. од Охридското езеро.

5.07 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Erazmo надморска височина: 697 meters

Хотел Коцарев локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Коцарев.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Коцарев или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Коцарев - контактирај онлајн

Хотел Коцарев капацитети

капацитети
Бар • Интернет (безжичен) • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Перална • Ресторан • Сефови • ТВ салон • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Мал фрижидер • Музика/Радио • ТВ • Телефон • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Коцарев контакт инфо

адреса
Свети Еразмо, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 260 004
факс
+389 (0)46 263 482
веб
www.hotelkocarev.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk