Вила Бобан   ★★★★   Охрид


Вила Бобан
Знаменитости во близина

Вила Бобан опис

На 5 мин. пешачење до центарот на Охрид и Охридското Езеро, луксузната вила, изградена во 2010 во традиционален Охридски стил. Има базен, џакузи и фитнес. Бесплатен Wi-Fi интернет е достапен во целата Вила Боба. На секој спрат има кујна која можат да ја користат гостите. Сите соби се уредени со мебел во антички стил и модерни елементи. Гостите можат да ги паркираат своите возила бесплатно во Вила Бобан, каде што има 24 часовен надзор.

1.09 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 698 meters

Вила Бобан локација на мапа


Вила Бобан - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Бобан капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен сопствен) • Соби за непушачи • Тераса • Џакузи
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • Клима уред • Мини бар • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Бобан контакт инфо

адреса
Дејан Војвода 222-А, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)70 736 906
macedonian-hotels.mk