Апартмани Смакоски   ★★★   Охрид


Апартмани Смакоски
Сместување во близина

Апартмани Смакоски
Знаменитости во близина

Апартмани Смакоски опис

Апартманите Смаќоски се наоѓаат во најмирниот дел од градот на само 50м. од езерскиот кеј и во непосредна близина на хотел Денариус. Сите 6 апартмани се идентично опремени. Локацијата каде се наоѓаат апартманите овозможува совршен одмор за пократок или подолг временски период. Обезбеден е бесплатен паркинг за сите возила.

0.9 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 694 meters

Апартмани Смакоски локација на мапа


Апартмани Смакоски - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Смакоски капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Место за готвење • ТВ Кабелска
пријавување
12:00 - 22:00
одјавување
07:00 - 12:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 3 years stays free of charge when using existing beds.
One older child or adult is charged 20 % of the room stay per night in an extra bed.
The maximum number of extra beds in a room is 1.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately when checking out.
миленичиња
Миленичињата се дозволени.
јазици
English Македонски

Апартмани Смакоски контакт инфо

адреса
Кеј Маршал Тито 96, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)78 449 236
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk