Вила Фунда   ★★   Охрид


Вила Фунда
Сместување во близина

Вила Фунда
Знаменитости во близина

Вила Фунда опис

0.82 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 693 meters

Вила Фунда локација на мапа


Вила Фунда - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Фунда капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Греење • Клима уред • Мал фрижидер • ТВ Кабелска • Фен
пријавување
13:00 - 20:00
одјавување
09:00 - 12:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 3 years stays free of charge when using existing beds.
There is no capacity for extra beds/cots in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Вила Фунда контакт инфо

адреса
Кеј Маршал Тито 78, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)78 220 665
macedonian-hotels.mk