Вила Дишлиески Б   ★★★   Охрид


Вила Дишлиески Б
Сместување во близина

Вила Дишлиески Б
Знаменитости во близина

Вила Дишлиески Б опис

0.82 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 693 meters

Вила Дишлиески Б локација на мапа


Вила Дишлиески Б - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Дишлиески Б капацитети

капацитети
Бар • Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Дишлиески Б контакт инфо

адреса
Кеј Маршал Тито 68б, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk