Вила Римари   ★★   Охрид


Вила Римари
Сместување во близина

Вила Римари
Знаменитости во близина

Вила Римари опис

Во комплексот има ресторан со 50 места, како и летна тераса со 60 места.

0.93 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 694 meters

Вила Римари локација на мапа


Вила Римари - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Римари капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Ресторан
капацитети на собата
Балкон • Клима уред • ТВ • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Римари контакт инфо

адреса
Партизанска бб, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)75 637 163
веб
www.rimari.8k.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk