Вила Нико   ★★★★   Охрид


Вила Нико
Сместување во близина

Вила Нико
Знаменитости во близина

Вила Нико опис

Вила Нико се наоѓа на 100 м. од Охридската Ривиера, во близина на центарот и на Биљанините Извори. Нашите врати се отворени за оние кои сакаат убави моменти, одмор, удобност и мир во ново-отворената вила.

1.1 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 696 meters

Вила Нико локација на мапа


Вила Нико - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Нико капацитети

капацитети
Аперитив/Снек бар • Бар • Интернет (безжичен) • Масажа • Ресторан • Сефови • ТВ салон
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Мал фрижидер • Мини бар • Музика/Радио • Сервис за будење/аларм • Сеф • ТВ • ТВ Кабелска • Телефон • Туш • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Нико контакт инфо

адреса
Туристичка 21, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 260 043
факс
+389 (0)46 230 043
веб
www.vilaniko.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk