Еко Ресорт Момир   ★★★   Охрид


Еко Ресорт Момир
Сместување во близина

Еко Ресорт Момир
Знаменитости во близина

Еко Ресорт Момир опис

ЕКО ресортот Момир е оаза на мирот и тишината, идеална дестинација за оние кои сакаат да поминат време во природа уживајки во удобноста на одличен хотел-ресторан со сопствено езерце на реката Опеница. Наоѓајки се на 10 км од Охрид, во село Опеница, Еко ресортот Момир нуди удобно сместување и вкусна храна од органски продукти со риба од сопственото езерце.

10.22 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Openica надморска височина: 807 meters

Еко Ресорт Момир локација на мапа


Еко Ресорт Момир - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Еко Ресорт Момир капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Соби за непушачи • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Клима уред • ТВ • ТВ Сателитска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Русский Srpski (Српски) Български Hrvatski
плаќања
Еуро/Мастеркард Виза

Еко Ресорт Момир контакт инфо

адреса
село Опеница, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 280 051
веб
www.momir.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk