Вила Спарадајз   ★★★   Охрид


Вила Спарадајз
Знаменитости во близина

Вила Спарадајз опис

Вила Спарадајз се наоѓа на периферијата на Охрид и нуди спа центар со базен со џакузи, сауна, турска бања и масажа. Гостите можат да имаат закуска во кафетеријата. Можете бесплатно да го паркирате Вашиот автомобил бесплатно.

2.48 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 719 meters

Вила Спарадајз локација на мапа


Вила Спарадајз - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Спарадајз капацитети

капацитети
Аперитив/Снек бар • Базен (внатрешен) • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Фитнес центар • Џакузи
капацитети на собата
Мини бар • Работна маса • ТВ • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Спарадајз контакт инфо

адреса
15 Корпус 41, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk