Мотел Император   ★★★   Охрид


Мотел Император
Знаменитости во близина

Мотел Император опис

Собите се наоѓаат на 700м. од автобуската станица. Се наоѓа во мирен дел од градот, и се идеална дестинација за одмор за оние кои се љубители на мир и пешачење, но исто така и за туристи кои уживаат во активниот одмор и рекреација. Има 12 ексклузивни соби со 38 легла. Направете го Вашиот одмор вистинско задоволство.

2.68 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 720 meters

Мотел Император локација на мапа


Мотел Император - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Мотел Император капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Соби за непушачи • Собна услуга • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Греење • Сервис за будење/аларм • ТВ • ТВ Кабелска • Услуги • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Мотел Император контакт инфо

адреса
15-ти Корпус 73, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 265 303
веб
www.motelimperator.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk