Хотел Хармони   ★★★   Куманово


Хотел Хармони
Сместување во близина

Хотел Хармони
Знаменитости во близина

Хотел Хармони опис

2.15 км оддалеченост од плоштад во Куманово.
точна локација: Dolno Kojnare надморска височина: 332 meters

Хотел Хармони локација на мапа


Хотел Хармони - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Хармони капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Клима уред • Греење • Интернет (безжичен) • Перална • Паркинг (надворешен) • Собна услуга • Сефови
капацитети на собата
Клима уред • Бања или туш • Греење • Мал фрижидер • ТВ Кабелска
пријавување
13:00 - 00:00
одјавување
06:00 - 12:00
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Srpski (Српски) Македонски
плаќања
Виза Еуро/Мастеркард

Хотел Хармони контакт инфо

адреса
Долно Којнаре, 1300 Куманово
телефон
+389 (0)31 416 383
факс
+389 (0)70 211 860
macedonian-hotels.mk